Nasze Diety

Responsive image

Lekko Mi

Chudnij z głową bez efektu jojo

Dietą redukcyjna opracowaną zgodnie z aktualnymi standardami medycznymi. Całodniowe menu składa się z 3 głównych posiłków oraz 2 przekąsek. Kaloryczność posiłków, które oferujemy, jest dostosowywana podczas indywidualnych konsultacji ze specjalistami. Dieta oparta na „clean food”, czyli produktach pełnowartościowych, niskoprzetworzonych, takich jak kasze, warzywa, owoce, ryby, produkty nabiałowe naturalne. Idealna dla osób rozpoczynających przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych, jak również dla tych którzy zmagają się z insulinoopornością, cukrzycą, hipercholesterolemią czy zaburzeniami hormonalnymi.
Korzyści:
Poprawa samopoczucia, redukcja nadmiernych kilogramów, umiejętność dostosowywania składu posiłków i wielkości porcji, a tym samym kontynuacji procesu odchudzania po powrocie do domu.

Responsive image

Lekko Mi

Specjalne wymagania dietetetyczne

W razie potrzeby ,lub na życzenie, dostosujemy Twój jadłospis i zapewnimy plan żywieniowy oparty na posiłkach wegetariańskich , wykluczymy laktozę lub produkty powodujące alergie.
Przekąski w postaci soku owocowo warzywnego są doskonałym sposobem na dostarczenie dużych ilości błonnika, niezbędnych witamin i minerałów. Sprostamy wszelkim wyzwaniom i sprawimy, że poczujesz się lekko, a Twoje samopoczucie ulegnie poprawie.

;