Nasz Zespół

Responsive image

Martyna Szulińska

Psychodietetyk, psycholog

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na Wydziale Zamiejscowym Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Obecnie jestem również studentką dietetyki w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach.
Prowadzę bloga o tematyce psychodietetycznej „Zdrowie w Głowie” (www.zdrowiewglowie.com).
Prowadzę autorskie wykłady oraz warsztaty psychodietetyczne. W swojej pracy skupiam się głównie na zmianie nawyków żywieniowych u swoich podopiecznych, na szukaniu złotego środka, a nie sztywnym trzymaniu się diety. Uczę, jak poprawić relację z jedzeniem, tak by odżywianie było czymś przyjemnym i nie wiązało się z poczuciem straty, czy wyrzeczenia. Uwielbiam aktywność fizyczną, która uwalnia od stresu, a także dobrą kawę i prawdziwą, włoską pizzę.

Responsive image

Martyna Kazek

Instruktorka Jogi

Jestem szalenie energiczną, pozytywnie patrzącą na świat certyfikowaną Instruktorką Jogi. Swoje szkolenie „The Art and Science of Yoga”, honorowane przez Yoga Alliance, ukończyłam w Tanzanii i właśnie tam zrozumiałam, że w życiu należy podążać za głosem serca. Mój RYT 200 (Registered Yoga Teacher) skupia się na twórczym vinyasa flow, kładąc nacisk na czakry, dynamiczną hathę opartą na asztandze, yin jodze, pranajamie, medytacji, śpiewaniu mantr i filozofii jogi. Lubię odkrywać różne style jogi, poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Moja pasja do płynnej i dynamicznej praktyki zrodziła się z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie tańca współczesnego. Od niedawna formalnie „tańczę w powietrzu” i po zdobyciu dyplomu Instruktora Air Jogi, wraz ze swoimi podopiecznymi oglądam świat do góry nogami.

Responsive image

Edyta Szymkiewicz

Trener / Coach

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego oraz studiów podyplomowych na kierunku Coaching - psychologia motywacji. Ukończyłam również roczną szkołę Therapy Fitness - Zdrowy Kręgosłup. Jestem instruktorem fitness, trenerem personalnym, instruktorem nordic walking oraz TRX od 15 lat. W pracy skupiam się na holistycznym podejściu do zdrowia ze szczególną uwagą o zadbanie potrzeb fizycznych i mentalnych klienta. Jestem autorem programu "Jestem ważna! Mam czas dla siebie, czas na trening i zdrowe odżywianie". Uczę zdrowej relacji z jedzeniem. Pomagam uwierzyć w siebie. Zarażam pasją do aktywności fizycznej.

Responsive image

Wiesław Magowski

Guest services supervisor

Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 30 lat związany z branżą turystyczną. Współtworzę sukces, bardzo wysokich ocen, wielu pozytywnych recenzji dotyczących obsługi klienta w Parku 45. W projekcie Lekko mi odpowiadam za pierwszy kontakt z gośćmi, relacje, rezerwację, zakwaterowanie oraz wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem i komfortowym pobytem uczestników. Biegle komunikuje się w języku angielskim i szwedzkim. Moje doświadczenie i kompetencje organizacyjne sprawiają, że każdy uczestnik może skupić się wyłącznie na naszych programach, wypoczywać i cieszyć się z efektów.

;