Nasz Zespół

Responsive image

Patrycja Zabrzeska

Dietetyk, psycholog, psychodietetyk

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku Psychologii Społecznej. Ukończyłam studia z Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Certyfikowaną Akademię Dietetyki. Stale pogłębiam swoją wiedzę poprzez szkolenia, warsztaty i kursy (min. Dietetyka i suplementacja, dietoterapia, nietolerancje pokarmowe, mikroflora bakteryjna, analiza wskaźników krwi/moczu, gym trainer oraz personal trainer) W mojej pracy skupiam się na poznaniu problemu zaburzeń odżywiania oraz jego rozwiązaniu. Nie jestem zwolenniczką ścisłych, restrykcyjnych diet, ale racjonalnego jedzenia zgodnego z indywidualnymi potrzebami naszego organizmu.
Moją pasją jest dietetyka, psychologia oraz sport i to właśnie jemu w ostatnich latach poświęcam dużo uwagi i energii. Wierzę, że poprzez sport oraz konsekwentną aktywność fizyczną budujemy swoją wewnętrzną siłę i poczucie sprawczości.

Responsive image

Justyna Sidz

Trener

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego jako manager sportu i trener nabywając akademicką wiedzę i praktykę w obszarze anatomii człowieka i ruchu. Byłam stypendystką programu w Gerlev Idraetshojskole P.E Sports Academy w Danii gdzie zgłębiałam tajniki trenerskie w obrębie złożonego ruchu tańca współczesnego i innych dyscyplin z praktykami z całego świata. Od 16 lat jestem związana z aktywnością jako trenerka presonalna i instruktorka Pilates, zdrowego kręgosłupa, fitness, nordic walking oraz nauczycielka Jogi. Początkiem mojej drogi był taniec współczesny oraz fitness. Moja droga ewoluowała i zmieniała się wraz ze mną na przestrzeni lat i doświadczeń. Byłam uczestniczką wielu warsztatów ruchu m.in w Brodway Dance Center w Nowym Jorku szkoląc się u boku wybitnych choreografów i wizjonerów ciała. Doświadczenia jakie nabywałam budowały mój osobisty profil trenerki i instruktorki, który zarysowywał się w oparciu o potrzeby moje i moich podopiecznych.

Responsive image

Martyna Kazek

Instruktorka Jogi

Jestem szalenie energiczną, pozytywnie patrzącą na świat certyfikowaną Instruktorką Jogi. Swoje szkolenie „The Art and Science of Yoga”, honorowane przez Yoga Alliance, ukończyłam w Tanzanii i właśnie tam zrozumiałam, że w życiu należy podążać za głosem serca. Mój RYT 200 (Registered Yoga Teacher) skupia się na twórczym vinyasa flow, kładąc nacisk na czakry, dynamiczną hathę opartą na asztandze, yin jodze, pranajamie, medytacji, śpiewaniu mantr i filozofii jogi. Lubię odkrywać różne style jogi, poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Moja pasja do płynnej i dynamicznej praktyki zrodziła się z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie tańca współczesnego. Od niedawna formalnie „tańczę w powietrzu” i po zdobyciu dyplomu Instruktora Air Jogi, wraz ze swoimi podopiecznymi oglądam świat do góry nogami.

Responsive image

Edyta Szymkiewicz

Trener / Coach

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego oraz studiów podyplomowych na kierunku Coaching - psychologia motywacji. Ukończyłam również roczną szkołę Therapy Fitness - Zdrowy Kręgosłup. Jestem instruktorem fitness, trenerem personalnym, instruktorem nordic walking oraz TRX od 15 lat. W pracy skupiam się na holistycznym podejściu do zdrowia ze szczególną uwagą o zadbanie potrzeb fizycznych i mentalnych klienta. Jestem autorem programu "Jestem ważna! Mam czas dla siebie, czas na trening i zdrowe odżywianie". Uczę zdrowej relacji z jedzeniem. Pomagam uwierzyć w siebie. Zarażam pasją do aktywności fizycznej.

Responsive image

Julia Tarnacka

Trener

Jestem chodzącym wulkanem energii i tym samym staram się zarazić moich podopiecznych.
Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Zaczynając od pływania, przez lekkoatletykę, jeździectwo, a kończąc na żeglarstwie, które zdecydowanie jest moim ulubionym hobby. Aktualnie jestem studentka drugiego roku zarządzania na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

Responsive image

Wiesław Magowski

Guest services supervisor

Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 30 lat związany z branżą turystyczną. Współtworzę sukces, bardzo wysokich ocen, wielu pozytywnych recenzji dotyczących obsługi klienta w Parku 45. W projekcie Lekko mi odpowiadam za pierwszy kontakt z gośćmi, relacje, rezerwację, zakwaterowanie oraz wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem i komfortowym pobytem uczestników. Biegle komunikuje się w języku angielskim i szwedzkim. Moje doświadczenie i kompetencje organizacyjne sprawiają, że każdy uczestnik może skupić się wyłącznie na naszych programach, wypoczywać i cieszyć się z efektów.

;