Nasz Zespół

Responsive image

Edyta Dutkiewicz

Dietetyk, psycholog, psychodietetyk

Jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie i psychologii w SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie, ukończyłam również podyplomowe studia z psychodietetyki oraz psychologii klinicznej, szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Stale poszerzam również wiedzę z zakresu odżywiania oraz psychodietetyki, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Obecnie jako doktorantka w Zakładzie Endokrynologii Klinicznej i Doświadczalnej w Katedrze Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zajmuję się kobietami z rozpoznanym zespołem wielotorbielowatych jajników (PCOS) oraz zaburzeń hormonalnych. Doświadczenie zawodowe związane ze zdrowym stylem życia zaczęłam zbierać już pod koniec studiów, pracując indywidualnie jako dietetyk. Następnie rozpoczęłam również pracę jako psycholog ze specjalnością kliniczną. Należąc do interdyscyplinarnych zespołów Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia, jak również Fundacji Medicover w programie PoZdro, Programu „6-10-14” w Uniwersyteckim Centturm Klinicznym w Gdańsku edukuje, motywuje i uczę jak wprowadzać zdrowsze nawyki w praktyce i cieszyć się życiem. Swoje działania zawodowe koncentruje na tworzeniu i realizacji projektów mających na celu zmianę nawyków żywieniowych oraz stylu życia, przynoszącą trwałe efekty i poprawę samopoczucia. Moja praca, to moja pasja. A prywatnie, ciesząca się "chwilą" mama i żona sportowca. Zaraża i inspiruje do aktywnego i zdrowego stylu życia!

Responsive image

Anna Dutkowska

Dietetyk, biotechnolog żywności

Jestem absolwentką dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam również studia na Politechnice Gdańskiej, uzyskując tytuł inżyniera chemii oraz magistra biotechnologii w specjalności Technologia, Analiza i Biotechnologia Żywności. Obecnie jako doktorantka w Zakładzie Endokrynologii Klinicznej i Doświadczalnej w Katedrze Żywienia Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zajmuję się dietoterapią kobiet z rozpoznanym zespołem wielotorbielowatych jajników (PCOS). Współpracuje z Poradnią Leczenia Zaburzeń Hormonalnych, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Przemiany Materii, gdzie zajmuję się żywieniem pacjentów w różnych jednostkach chorobowych. Jestem dietetykiem Ogólnopolskiego Programu profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych „PoZdro” Fundacji Medicover. Jestm współtwórcą programu „Metamorfozy” we współpracy z siecią siłowni TigerGym (obecnie Zdrofit), w którym zmieniamy nawyki żywieniowe uczestników. Prowadzę różnego rodzaju szkolenia „Zdrowe wibracje”, w których poruszamy tematy związane ze zdrowiem.

Responsive image

Joanna Podoska

Fizjoterapeutka

Jestem Fizjoterapeutką z doświadczeniem ze Sports Medicine & Rehabilitation Clinic w Toronto. Certyfikowanym instruktorem fitness i trenerką personalną z uprawnieniami międzynarodowymi. Ukończyłam Państwową Szkołę Baletową w Gdańsku jednak przerwałam przygodę z tańcem wybierając kierunek rehabilitacji ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Przez 15 lat należałam do interdyscyplinarnego zespołu Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia, gdzie jako edukator i promotor, motywowałam rodziny do aktywnego trybu życia. Od siedmiu lat jestem czynnym instruktorem zajęć grupowych i treningów indywidualnych w największej sieci klubów fitness w Polsce. Wyspecjalizowałam się w technikach ćwiczeń prozdrowotnych. Realizuję się także jako szkoleniowiec i współtwórca warsztatów w Pomorskiej Szkole Fitness 4Fit. Ruch jest dla mnie pożywką nie tylko dla ciała, ale i umysłu. Nie widzę mięśni, lecz człowieka, któremu sprawne ciało ma pomóc w realizacji potrzeb, dalekosiężnych celów i marzeń.

Responsive image

Justyna Sidz

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego jako manager sportu i trener nabywając akademicką wiedzę i praktykę w obszarze anatomii człowieka i ruchu. Byłam stypendystką programu w Gerlev Idraetshojskole P.E Sports Academy w Danii gdzie zgłębiałam tajniki trenerskie w obrębie złożonego ruchu tańca współczesnego i innych dyscyplin z praktykami z całego świata. Od 16 lat jestem związana z aktywnością jako trenerka presonalna i instruktorka Pilates, zdrowego kręgosłupa, fitness, nordic walking oraz nauczycielka Jogi. Początkiem mojej drogi był taniec współczesny oraz fitness. Moja droga ewoluowała i zmieniała się wraz ze mną na przestrzeni lat i doświadczeń. Byłam uczestniczką wielu warsztatów ruchu m.in w Brodway Dance Center w Nowym Jorku szkoląc się u boku wybitnych choreografów i wizjonerów ciała. Doświadczenia jakie nabywałam budowały mój osobisty profil trenerki i instruktorki, który zarysowywał się w oparciu o potrzeby moje i moich podopiecznych.

Responsive image

Magdalena Zawalska

Instruktor profilaktyki zdrowotnej

Jestem absolwentką AWFiS. Instruktorem profilaktyki zdrowotnej i rekreacji ruchowej, masażystką z wieloletnim doświadczeniem. Skupiam się na pracy z ciałem w ruchu, prowadzę prozdrowotne formy treningu. Od najmłodszych lat moją pasją jest aktywność fizyczna. Ukończyłam szkolenia Pilates I i II, oraz prestiżowe szkolenie międzynarodowej szkoły Peak Pilates. Szkolę się u najlepszych w kraju i za granicą. Jako jedna z pierwszych w Polsce jestem certyfikowanym instruktorem GYROKINESIS® i GYROTONIC®. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach. W wolnym czasie pływam, jeżdżę na rowerze i biegam.

Responsive image

Martyna Kazek

Instruktorka Jogi

Jestem szalenie energiczną, pozytywnie patrzącą na świat certyfikowaną Instruktorką Jogi. Swoje szkolenie „The Art and Science of Yoga”, honorowane przez Yoga Alliance, ukończyłam w Tanzanii i właśnie tam zrozumiałam, że w życiu należy podążać za głosem serca. Mój RYT 200 (Registered Yoga Teacher) skupia się na twórczym vinyasa flow, kładąc nacisk na czakry, dynamiczną hathę opartą na asztandze, yin jodze, pranajamie, medytacji, śpiewaniu mantr i filozofii jogi. Lubię odkrywać różne style jogi, poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności. Moja pasja do płynnej i dynamicznej praktyki zrodziła się z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie tańca współczesnego. Od niedawna formalnie „tańczę w powietrzu” i po zdobyciu dyplomu Instruktora Air Jogi, wraz ze swoimi podopiecznymi oglądam świat do góry nogami.

Responsive image

Wiesław Magowski

Guest services supervisor

Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 30 lat związany z branżą turystyczną. Współtworzę sukces, bardzo wysokich ocen, wielu pozytywnych recenzji dotyczących obsługi klienta w Parku 45. W projekcie Lekko mi odpowiadam za pierwszy kontakt z gośćmi, relacje, rezerwację, zakwaterowanie oraz wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem i komfortowym pobytem uczestników. Biegle komunikuje się w języku angielskim i szwedzkim. Moje doświadczenie i kompetencje organizacyjne sprawiają, że każdy uczestnik może skupić się wyłącznie na naszych programach, wypoczywać i cieszyć się z efektów.

;