Nasze Warsztaty

Responsive image

Lekko Mi

Warsztat psychodietetyczny I - Motywacja: pierwszy krok do zdrowia

Podczas warsztatu odkryjesz, co może być dla Ciebie największą motywacją w zmianie nawyków żywieniowych. Stworzysz własny plan działania, który poprawi Twoje zdrowie i samopoczucie.
Dzięki warsztatom podniesiesz swój poziom motywacji i pewności siebie, co pomoże Ci w podejmowaniu świadomych decyzji żywieniowych.


Responsive image

Lekko Mi

Jak zachować młodość i urodę

Suplementy diety anti-aging omówienie składu, fakty i mity związane z ich stosowaniem. Kosmetyki przeciwstarzeniowe - omówienie działania poszczególnych składników , zagrożenia związane z ich stosowaniem, fakty i mity. Ochrona przeciwsłoneczna w prewencji starzenia - podział kosmetyków (filtry fizyczne i chemiczne)

Responsive image

Lekko Mi

Warsztat Dietetyczny - Jedz i chudnij

Warsztat komponowania wartościowych posiłków. Obalamy mity, uczymy zasad, przekazujemy ciekawostki, a wszystko po to, by uświadomić zależność między właściwym odżywianiem, a dobrym samopoczuciem i zdrowiem.
Podczas warsztatu omówimy najważniejsze grupy produktów, które powinny znaleźć się w naszej codziennej diecie oraz na tym, jak wybierać najlepszą żywność, która zapewni nam zdrowie na lata. Uczestnik zyskuje wiedzę, dzięki której po zakończeniu programu może samodzielnie dbać o prawidłowe nawyki żywieniowe.

Responsive image

Lekko Mi

Warsztat psychodietetyczny II - Jedzenie pod wpływem emocji.

Dlaczego jedzenie jest plastrem na trudne emocje? Dlaczego zajadamy smutek? Dlaczego słodycze są najlepszymi pocieszycielami? Czym jest siła nawyku i jak się z tym zmierzyć? Jak poradzić sobie z podjadaniem, przejadaniem, jedzeniem pod wpływem emocji? Jak zaplanować zmiany, aby były skuteczne i trwałe?

Responsive image

Lekko Mi

Warsztat Koktajl - Koktajle dla zdrowia.

Podczas warsztatu nauczysz się, jak przygotowywać pełnowartościowe koktajle, tak by mogły zastępować zbilansowany posiłek. Dowiesz się, jakie składniki powinny się w nim znaleźć, by ta szybka przekąska dostarczała Ci odpowiednią ilość energii oraz wzmacniała odporność.

;