Nasze Warsztaty

Responsive image

Lekko Mi

Warsztat psychologiczny - Zaprzyjaźnij się ze sobą

Naucz się dostrzegać swoje mocne strony. Wspólnie odkryjemy Twoje najlepsze cechy i umiejętności, które pomogą Ci osiągać wyznaczone cele. Zdefiniuj swoje priorytety i zacznij za nimi podążać.

Responsive image

Lekko Mi

Praktyczny warsztat z tworzenia zbilansowanych posiłków w diecie wegetariańskiej

Dowiesz się czy dieta wegetariańska może być różnorodna, smaczna i zdrowa. Dlaczego wegetarianie mają problemy z nadwagą. O czym należy pamiętać planując dietę wege.

Responsive image

Lekko Mi

Jak zachować młodość i urodę

Suplementy diety anti-aging – omówienie składu, fakty i mity związane z ich stosowaniem. Kosmetyki przeciwstarzeniowe – omówienie działania poszczególnych składników, zagrożenia związane z ich stosowaniem, fakty i mity. Ochrona przeciwsłoneczna w prewencji starzenia – podział kosmetyków (filtry fizyczne i chemiczne)

Responsive image

Lekko Mi

Zdrowy kręgosłup

To spotkanie, na którym będziemy mówić o jednym z najbardziej powszechnych współcześnie problemie zdrowotnym, czyli o dolegliwościach bólowych kręgosłupa i bioder. Te dokuczliwe bóle oraz sztywność wynikają najczęściej z wadliwej postawy i nieprawidłowych nawyków. Dowiecie się jak chronić kręgosłup i uniknąć pogłębiania problemu.

Responsive image

Lekko Mi

Zdrowe odżywianie

Obalamy mity, uczymy zasad, przekazujemy ciekawostki, a wszystko po to by uświadomić jaka jest zależność między właściwym odżywianiem, a dobrym samopoczuciem i zdrowiem.

Responsive image

Lekko Mi

Zaplanuj swój jadłospis

Naucz się tworzyć swój indywidualny, zbilansowany plan żywieniowy wykorzystując zebraną wiedzę, zalecenia i wskazówki. Efekty swojej pracy skonsultujesz z ekspertem.

Responsive image

Lekko Mi

W nurcie zero waste

Umiejętne planowanie posiłków jest podstawą robienia mądrych zakupów i wykorzystania wszystkich nabytych produktów. Zastosowanie przy tym zasad zdrowego odżywiania stanowi gwarancję sukcesu.

Responsive image

Lekko Mi

Zmiana nawyków w praktyce

Dlaczego emocje serwowane są na naszym talerzu ? Dlaczego zajadamy smutek ? Czym jest siła nawyku i jak się z tym zmierzyć ? Czym jest zmiana i dlaczego wzbudza lęk ? Jak dobrze zaplanować zmiany aby były skuteczne i trwałe.

;